Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Wtorek, 31 marca 2020
Wybierz miasto na mapie
Najlepszy smartfon do gier? Sony Xperia Z2
Data dodania: 2015-12-05 13:41:41
Najlepszy smartfon do gier? Sony Xperia Z2
Źródło zdjęcia: Kamil Kucharski
Smartfony stały się dziś wszechobecne w wyposażeniu każdego człowieka. Sprzedaż takich gadżetów zwiększa się z roku na rok i nie przypuszcza sie, aby ta tendencja miała się zmienić. Jaki jest jednak najlepszy smartfon do gier?

Telefony dawno przestały pełnić tylko funkcję komunikacji z drugą osobą. Teraz możesz nie tylko wysłać SMS, MMS, czy po prostu zadzwonić. Smartfony na swoim wyposażeniu mają o wiele więcej ciekawych aplikacji, którą okazują się bardzo przydatne w codziennym życiu. Wybór takich modeli na rynku jest bardzo duży. Już od kilkuset złotych możesz wyposażyć swoją kieszeń w taki gadżet.
.

Większość użytkowników smartfonów tratuje je jako przenośne konsole do gier. Dziś większość czasu zajmuje człowiekowi dotarcie z punktu A do punktu B. Aby taka podróż minął Ci jak najszybciej i jak najprzyjemniej często zanurzasz się w ekran swojego smartfona.

Według specjalistów smartfon Sony Xperia Z2 został uznany jako najlepszy model do gier. To właśnie tutaj możesz zobaczyć w najwyższej rozdzielczości najlepsze polskie kasyna internetowe. Oprócz świetnie działające przeglądarki internetowej możesz także skorzystać z aplikacji w niej zawartych.

Kupując Xperie Z2, otrzymujesz 3GB pamięci RAM oraz czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 801. Taki mechanizm pozwoli Ci na grę na najwyższym poziomie. Nie będziesz musiał się martwić, czy nowe tytuł będą obsługiwane przez Twój smartfon.

Wyświetlacz full HD o przekątnej 5,2-cala, pozwoli Ci na komfortowe sterowanie dotykowym ekranem. Na pewno nie odczujesz problemów z niemieszczącymi się palcami na ekranie. Dla uatrakcyjnienia rozgrywki specjaliści z Sony zaproponowali swoim klientom dodatkową opcje. Do swojej Xperi Z2 będziesz mógł podłączyć kontroler Dual Shock.

Sony Xperia Z2 to idealny gadżet dla Ciebie, jeżeli wykorzystujesz swój smartfon nie tylko do kontaktowania się ze swoimi bliskim. Kupując ten gadżet możesz mieć pewność, że gry, które będą na nim odtwarzane, spełnią Twoje najskrytsze pragnienia.

Kamil Kucharski
Tagi: smarfon, najlepsze smartfony, smartfon do gier, Sony Xperia Z2
Najczęściej czytane
× Z ostatniej chwili! Czy nadeszła zmiana systemu polityczno-ekonomicznego na ziemi? Z ostatniej chwili. Poszukiwany Michał 22-latka i jej dziecko odnalezione
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top