Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 18 lipca 2018
Wybierz miasto na mapie
O krok od tragedii... Znęcali się nad nieprzytomnym kolegą
Data dodania: 2017-09-15 16:01:32
O krok od tragedii... Znęcali się nad nieprzytomnym kolegą
O krok od tragedii... Znęcali się nad nieprzytomnym kolegą O krok od tragedii... Znęcali się nad nieprzytomnym kolegą O krok od tragedii... Znęcali się nad nieprzytomnym kolegą
Źródło zdjęcia: policja.pl
Grupa nastolatków znęcała się nad nieprzytomnym kolegą. Całe zajście zostało nagrane. Na szczęście pomoc przyszła na czas, a podejrzani zostali zatrzymani przez policjantów jeszcze tego samego dnia. Niewiele jednak brakło, a mogłoby dojść od tragedii..
..


Do bezmyślnej zabawy nastolatków doszło w minioną sobotę w Częstochowie. 16-latek wypił mieszankę alkoholi. W pewnym momencie obecny na miejscu 18-latek objął odurzonego trunkiem kolegę w pasie i zrzucił z betonowego murku. 16-latek stracił przytomność. W ramach dalszej „zabawy” ogolili też nieprzytomnemu 16-latkowi głowę i pomalowali go mazakiem.  Obecni nastolatkowie wszystko nagrywali telefon.

Na szczęście zostało powiadomione pogotowie ratunkowe. 16-latek trafił do szpitala.

Zatrzymano dwóch 18-latków podejrzanych o znęcanie się nad pokrzywdzonym. Policjanci zatrzymali też wczoraj dwóch 16-latków, którym zarzuca się udział w ogoleniu głowy i pomalowaniu mazakiem kolegi. 

Źródło: policja

ES
Tagi: znęcali się, Częstochowa, nieprzytomny 16-latek
× Z ostatniej chwili! Wycofane produkty spożywcze Tragiczny finał poszukiwań Porwanie Karoliny i Bogusi
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top