Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Poniedziałek, 22 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Rekonstrukcja rządu! Anna Streżyńska nigdzie się nie wybiera…
Data dodania: 2017-11-07 15:02:00
Rekonstrukcja rządu! Anna Streżyńska nigdzie się nie wybiera…
Źródło zdjęcia: Facebook
Na ten miesiąc jest zapowiadana rekonstrukcja rządu i choć mówiło się o niej od dawna, jedno nazwisko zaskakuje.

Anna Streżyńska, minister cyfryzacji, była wymieniana wśród osób, które zostaną usunięte z rządu. Jako polityk, była skonfliktowana z Antonim Macierewiczem, więc jej przyszłość była łatwa do odgadnięcia. Zdaje się jednak, że jesteśmy świadkami zwrotu akcji w przygotowywanych zmianach w Radzie Ministrów.
. Minister przekonuje bowiem, że: „kocha cyfryzację i nigdzie się nie wybiera”. Jak mówi Streżyńska, w rządzie mają do czynienia z wieloma konfliktami.

„ Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z entuzjazmem ze strony resortów, które jeszcze niedawno były właścicielami tych tematów. Sprawy związane z naszą tożsamością, czyli to co określa mnie, jako obywatela, były w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych. Stąd naturalne dążenie, by kontrolować mocniej, niż wypadałoby z ich kompetencji…”- podkreśla minister.

Rekonstrukcja rządu pozostaje więc tajemnicą także dla członków resortów.

A.W.

Źródło informacji:pikio.pl
Tagi: rekonstrukcja rządu, Anna Streżyńska
× Z ostatniej chwili! Śmieci komunalne z Niemiec trafiły na Polskie składowiska PolChambers partnerem PAIH EXPO 2018 Wrocław na Międzynarodowych Targach Tursytycznych World Travel Show w Nadarzynie
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top