Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Poniedziałek, 22 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Nie żyje Magdalena Mielnik reprezentantka Polski
Data dodania: 2017-11-09 08:56:44
Nie żyje Magdalena Mielnik reprezentantka Polski
Źródło zdjęcia: pixabay.com
Reprezentantka Polski zmarła nagle w Olsztynie. Magdalena Mielnik była Mistrzynią Europy w aquathlonie, wielokrotną Mistrzynią Polski w triathlonie. Jak niedawno wspominała, zamierzała walczyć o kolejne trofea.

"Przerwa od sportu będzie dłuższa niż myślałam.
. Nie wiem kiedy, ale kiedy wrócę i stanę na linii startu WTS, Mistrzostw Europy... Ale wiem jedno, że mój życiowy cel czyli Igrzyska Olimpijskie w triathlonie 2020 jest aktualny i wierzę, że przy pomocy prawdziwych specjalistów wrócę do zdrowia, które straciłam w 3 szpitalach psychiatrycznych w których spędziłam ostatni miesiąc. To był najcięższy okres w moim życiu. Ale dzięki Bogu, rodzinie, prawdziwym przyjaciołom miałam siłę żeby stanąć na nogi i wziać sprawy w swoje ręce i żyć zgodnie z tym co mówi mi serce"


Dotarły do nas smutne informacje. Mielnik była wielokrotną medalistką mistrzostw Polski.
Największym sukcesem był tytuł młodzieżowej mistrzyni Europy w aquathlonie.
Ostatnim startem Magdy w barwach reprezentacji było wystartowanie w Pucharze Europy, który odbył się w kwietniu 2017 roku w Portugalii.

Łączymy się w bólu z Rodziną i Przyjaciółmi

ONET SPORT / AG
Tagi: Magdalena Mielnik, reprezentantka Polski, nie żyje
× Z ostatniej chwili! Śmieci komunalne z Niemiec trafiły na Polskie składowiska PolChambers partnerem PAIH EXPO 2018 Wrocław na Międzynarodowych Targach Tursytycznych World Travel Show w Nadarzynie
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top