Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Poniedziałek, 22 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Kadra bez Lewandowskiego!
Data dodania: 2017-11-10 09:18:38
Kadra bez Lewandowskiego!
Źródło zdjęcia: Facebook/Robert Lewandowski
Dzisiejszy mecz Polska - Urugwaj bez kapitana.

Wiemy, że Lewandowski nie zagra w dzisiejszym spotkaniu, jak również w poniedziałkowym starciu z Meksykiem informuje nas o tym Polski Związek Piłki Nożnej.
Kapitan reprezentacji Polski ma problemy mięśniowe, nie czuje się w pełni komfortowo i dlatego też sztab reprezentacji Polski uznał, że nie ma sensu ryzykować jego zdrowia.
To oznacza, że ciężar zdobywania bramek z Urugwajem (i pewnie także z Meksykiem) spadnie na innych.
. Listopadowe mecze to dla Jakuba Świerczoka, Kamil Wilczka i Mariusza Stępińskiego to szansa, by pokazać, że zasługują na wyjazd do Rosji.
Testy, sprawdziany i eksperymenty to jedno. Wydarzeniem wieczoru będzie ostatni, 65. mecz w kadrze Artura Boruca. 37-letni bramkarz zacznie jako kapitan, w 44. minucie koledzy zrobią szpaler i – przy owacji na stojąco ponad 60 tys. kibiców – zmieni go (i przejmie opaskę) Łukasz Fabiański. Wojciech Szczęsny zagra cały mecz w poniedziałek, w Gdańsku z Meksykiem.

Mecz Polska - Urugwaj Stadion PGE Narodowy piątek godzina 20:45
Mecz Polska - Meksyk Stadion Energa Gdańsk poniedziałek godzina 20:45


Przegląd Sportowy / AG
Tagi: mecz, Lewandowski, nie zagra
× Z ostatniej chwili! Śmieci komunalne z Niemiec trafiły na Polskie składowiska PolChambers partnerem PAIH EXPO 2018 Wrocław na Międzynarodowych Targach Tursytycznych World Travel Show w Nadarzynie
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top