Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Poniedziałek, 22 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Donald Tusk zaproszony przez Andrzeja Dudę
Data dodania: 2017-11-10 16:59:23
Donald Tusk zaproszony przez Andrzeja Dudę
Źródło zdjęcia: facebook.com/europeancouncilpresident/
Szef Rady Europejskiej Donald Tusk będzie gościem podczas państwowych obchodów 11 listopada.

Na uroczystość zostali zaproszeni wszyscy byli premierzy i prezydenci III RP, Donald Tusk miał poprosić prezydenta o możliwość złożenia wieńca pod Grobem Nieznanego Żołnierza. Prezydent Andrzej Duda, przychylił się do tej prośby.
.

- „Teraz już trudno nas czymkolwiek zaskoczyć”- komentuje szef klubu PiS, Ryszard Terlecki, a rzeczniczka PiS, Beata Mazurek dodaje, że „nie ma wpływu na to kogo zaprasza prezydent”.

-„Donald Tusk pierwszy raz od 2015r. przyjął zaproszenie, więc jego pytajcie, co takiego się wydarzyło, że nagle postanowił wspólnie z  prezydentem Andrzejem Dudą świętować” – powiedział wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński (PiS) i dodał, że 11 listopada to „święto wszystkich Polaków”.

Mając w pamięci niedawne protesty w obronie niezawisłości sądów, jest to wydarzenie zaskakujące, ale również niewątpliwie pozytywne.

A.W.

Źródło informacji: wyborcza.pl
Tagi: Donald Tusk, zaproszenie, Andrzej Duda
× Z ostatniej chwili! Śmieci komunalne z Niemiec trafiły na Polskie składowiska PolChambers partnerem PAIH EXPO 2018 Wrocław na Międzynarodowych Targach Tursytycznych World Travel Show w Nadarzynie
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top