Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Poniedziałek, 22 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Salon przytulania w Warszawie – bez podtekstów
Data dodania: 2017-11-12 18:06:09
Salon przytulania w Warszawie – bez podtekstów
Źródło zdjęcia: pixabay
Dwie warszawianki otworzą niebawem profesjonalny salon przytulania. Takie miejsca funkcjonują w USA i Wielkiej Brytanii dopiero od kilku lat, więc to nowość nie tylko w Polsce.

Jak to wygląda? Za odpowiednią opłatą będzie można poprzytulać się z tzw. profesjonalnym „przytulaczem”. Sesja trwa 30- 45 minut i kosztuje, odpowiednio 49 zł – krótsza i 79 zł – dłuższa.
. Do dyspozycji w przedwojennej, warszawskiej kamienicy będą dwa pokoje. Twórczynie przyznają, że na początku podchodziły do pomysłu z dystansem, wątpliwości zniknęły, po wypróbowaniu takiej usługi. Przytulanie uspokaja, relaksuje, a człowiek po sesji czuje się błogo. Usługa jest przygotowana profesjonalnie.

„Przytulacze” zatrudnieni w firmie, musieli przejść 4 - etapowy proces rekrutacji, a następnie przejść szkolenie i zdać test. Właścicielki zaznaczają też, że każdy ma wpływ na wybór „przytulacza”. Najważniejsze, że sama sesja jest umowna i nie musi opierać się na przytulaniu, czasem wystarczy rozmowa.

A.W.

Źródło informacji: gazeta.pl
Tagi: salon przttulania, Warszawa
× Z ostatniej chwili! Śmieci komunalne z Niemiec trafiły na Polskie składowiska PolChambers partnerem PAIH EXPO 2018 Wrocław na Międzynarodowych Targach Tursytycznych World Travel Show w Nadarzynie
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top