Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Poniedziałek, 22 października 2018
Wybierz miasto na mapie
„Trzy osoby mogły przeżyć katastrofę smoleńską” – poseł PiS Andrzej Melak
Data dodania: 2017-11-13 12:15:07
„Trzy osoby mogły przeżyć katastrofę smoleńską” – poseł PiS Andrzej Melak
Źródło zdjęcia: wikipedia
- A jest pan pewien, że trzy osoby nie przeżyły katastrofy smoleńskiej, bo ja nie?! Słyszałem reporterów, którzy byli na miejscu zdarzenia, i mówili, że trzy osoby przeżyły. Polski wywiad powinien to zbadać- stwierdził w wywiadzie z ”Rzeczpospolitą” poseł PiS.

- „Katastrofa smoleńska nie była nieszczęśliwym wypadkiem. To mógł być zamach!”
Na pytania o dowody, stwierdził: - „ Już godzinę po katastrofie, polska strona wykluczyła zamach i winą obarczyła pilotów, co przez lata było powtarzane.
. To było nienormalne i w tym kierunku szło śledztwo. To nie mógł być normalny wypadek.”
Kiedy redaktor zauważył, że przecież osoby pracujące w podkomisji smoleńskiej prowadzonej przez MON „ nie zajmowały się wcześniej badaniem katastrof lotniczych, a ich przygotowanie może pozostawić wiele do życzenia”, Andrzej Melak odpowiedział, że-” to fachowcy”.

Melak obwinia za katastrofę polityków PO, min. Donalda Tuska, Ewę Kopacz, Bogdana Klicha, czy Radosława Sikorskiego. Gdy redaktor zauważył, że wymienionym osobom nie postawiono oficjalnych zarzutów: - „ I Tuska dosięgnie ramię sprawiedliwości. Działania polityków PO doprowadziły do śmierci 96 osób – stwierdził Melak

A.W.

Źródło informacji: gazeta.pl
Tagi: katastrofa smoleńska, wyjaśnienia, trzy osoby przeżyły
× Z ostatniej chwili! Śmieci komunalne z Niemiec trafiły na Polskie składowiska PolChambers partnerem PAIH EXPO 2018 Wrocław na Międzynarodowych Targach Tursytycznych World Travel Show w Nadarzynie
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top