Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Poniedziałek, 22 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Policjanci kłamią - morderstwo pod Poznaniem
Data dodania: 2017-11-14 10:11:35
Policjanci kłamią - morderstwo pod Poznaniem
Źródło zdjęcia: pixabay
Prokuratura oskarża funkcjonariuszy o„niewłaściwy nadzór nad prowadzonymi postępowaniami”.

21- letnia Monika zginęła na oczach matki. Wcześnie wielokrotnie informowała prokuraturę i policję o uzasadnionym strachu przed byłym partnerem. Kobieta była maltretowana i wiedziała, że grozi jej śmierć. Według śledczych funkcjonariusze zlekceważyli te zawiadomienia, a potem fałszowali dokumenty i udawali, że próbują zatrzymać sprawcę.

Zabójstwo w Żarnikach pod Poznaniem wstrząsnęło całą Polską.
. W marcu 2016 roku Monika G. przyjechała z matką do pracy, na nocną zmianę. Był tam także były partner kobiety. Sławomir B. otworzył drzwi do jej samochodu i zaczął dźgać nożem swoją byłą dziewczynę. Matka, która próbowała jej pomóc, została porażona paralizatorem. Po paru dniach od tragedii ciało zabójcy znaleziono, w piwnicy bloku. 34 – latek się powiesił. Po tych wydarzeniach szybko ustalono, że zamordowana Monika aż czterokrotnie zawiadamiała policję o tym, że grozi jej niebezpieczeństwo.

A.W.

Źródło informacji: tvn24.pl
Tagi: morderswto pod Poznaniem, 21-latka, Żarniki
× Z ostatniej chwili! Śmieci komunalne z Niemiec trafiły na Polskie składowiska PolChambers partnerem PAIH EXPO 2018 Wrocław na Międzynarodowych Targach Tursytycznych World Travel Show w Nadarzynie
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top