Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Poniedziałek, 22 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Rottweiler pogryzł 3-letnie dziecko
Data dodania: 2017-11-14 20:01:39
Rottweiler pogryzł 3-letnie dziecko
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Dramatyczne chwile przeżyło 3-letnie dziecko. Podczas spaceru z ojcem i bratem został pogryziony przez psa rasy rottweiler.

Dziecko zostało pogryzione podczas spaceru. Ojciec z dwoma synami mijał kobietę z psem. W pewnym momencie rottweiler rzucił się na grupę spacerujących. Najbardziej ucierpiał 3-latek.
. Pies ugryzł chłopca w udo robiąc głęboką ranę. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Starszy z synów przeżył wielką traumę.

Posiadanie psa wiąże się z poważnymi obowiązkami jakie nakłada prawo na właściciela czworonoga. Właściciel psa powinien przede wszystkim zadbać o to, by pies nie zagrażał otoczeniu. Jego podstawowym obowiązkiem, wedle artykułu 77. Kodeksu Wykroczeń, jest panowanie nad podopiecznym w miejscach publicznych w taki sposób, by nie stwarzał on zagrożenia dla bezpieczeństwa innych ludzi i zwierząt. Oznacza to, że nie możemy pozwolić pupilowi na wchodzenie w kontakt z innymi ludźmi, jeśli sobie tego nie życzą. Pies nie powinien również na nich szczekać i być wobec nich agresywny.  Każdy z nas słyszał o tym, że psa należy wyprowadzać na smyczy, że wypadałoby mieć również kaganiec i przede wszystkim pilnować, żeby nikogo nie pogryzł. 

ES

źródło: promocjewloclawskie.p / royalcanin.pl
Tagi: Rottweiler, pogryzione dziecko, 3-latek
× Z ostatniej chwili! Śmieci komunalne z Niemiec trafiły na Polskie składowiska PolChambers partnerem PAIH EXPO 2018 Wrocław na Międzynarodowych Targach Tursytycznych World Travel Show w Nadarzynie
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top