Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Sobota, 15 grudnia 2018
Wybierz miasto na mapie
Czy to oznacza odejście Arkadiusza Malarza z Legii Warszawa ?
Data dodania: 2017-12-20 11:46:12
Czy to oznacza odejście Arkadiusza Malarza z Legii Warszawa ?
Źródło zdjęcia: facebook.com/Arkadiusz-Malarz/
Arkadiusz Malarz przez wielu ekspertów wskazywany był, jako najlepszy piłkarz Legii Warszawa w przekroju mijającego roku.

Doświadczony bramkarz opowiada o plotkach, dotyczących jego rzekomego odejścia z klubu, a także o tragedii, która dotknęła jego rodzinę.

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Malarz ma pożegnać się z Legią już w najbliższym okienku transferowym. Zdaniem dziennikarzy, mimo jego dobrej postawy, drużyna z Warszawy ma poszukiwać kogoś młodszego i bardziej perspektywicznego na jego pozycję.

- Nic nie poradzę na pogłoski, plotki, doniesienia...
. Mogę się przed nimi obronić tylko na boisku. Nie mam zamiaru jeszcze kończyć z piłką. Czuję się lepiej niż pięć, sześć lat temu. Może to zasługa tego, w jakim gram klubie, może napędza mnie walka o mistrzostwa, puchary. Ale mam siły, chęci i umiejętności żeby walczyć o pozycję numer 1 w Legii - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Malarz.

Doniesienia o tym, że bramkarz ma opuścić klub ze stolicy zbiegły się ze śmiercią dwóch bardzo bliskich Malarzowi osób. Najpierw zmarła jego teściowa, o której mówi, że to jego druga matka, a później jego rodzona matka.

Jak przyznał, był to dla niego duży cios, ale postanowił nie opuszczać treningów ani meczów. - Obie mamy by tego chciały. Gram dla nich. Wierzę, że z góry mi pomagają - zakończył Malarz.sport.onet.pl/AG
Tagi: Arkadiusz, Malarz, Legia, Warszawa, bramkarz,
× Z ostatniej chwili! Nauczyciele informują - Proszę poszukać sobie opiekunki UWAGA! Nadciąga Marielou! Konferencja prasowa pod hasłem: „ZWIĄZKOWE VOTUM NIEUFNOŚCI DLA MINISTER ZALEWSKIEJ”
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top