Wybierz miasto na mapie
Kolejna wygrana Agnieszki Radwańskiej
Data dodania: 2018-01-10 10:48:13
Źródło zdjęcia: facebook.com/AgnieszkaRadwanska1/
Agnieszka Radwańska pokonała w dwóch setach Catherine Cartan Bellis i awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA w Sydney. Rywalką Polki w kolejnej rundzie będzie zwyciężczyni z pary Petra Kvitova/Camila Giorgi.

Pierwsza partia starcia z Bellis dość nieoczekiwanie była niezwykle wyrównana.
. W szóstym gemie Polka przełamała rywalkę i przez moment wydawało się, że dość szybko zakończy tego seta, ale po chwili Bellis odrobiła straty. O wszystkim musiał zadecydować tie-break, w którym Radwańska wygrała 7:4.

Drugi set miał kompletnie inny przebieg. W pierwszym gemie Radwańska wykorzystała co prawda dopiero czwartego break pointa, ale już na początek przełamała rywalkę, która dość szybko pogodziła się z porażką i nie zdołała wygrać w tej partii nawet gema. Polka wygrała ten mecz w dwóch setach i może już szykować się do kolejnej rundy.

Agnieszka Radwańska - Catherine Cartan Bellis 2:0 (7:6, 6:0)