Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Piątek, 14 grudnia 2018
Wybierz miasto na mapie
Wielka Sobota! Pechowa Niedziela!
Data dodania: 2018-01-29 09:40:38
Wielka Sobota! Pechowa Niedziela!
Źródło zdjęcia: Facebook Maciej Kot
Kamil Stoch odpadł z konkursu w Zakopanym!

Po sobotnim konkursie drużynowym fani skoków narciarskich i reprezentacji Polski mają powody do radości. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Maciej Kot wywalczyli złoty medal.
Niestety w niedzielę Stoch, który jako lider klasyfikacji generalnej PŚ skakał jako ostatni, osiągnął tylko 108,5 m i tym samym nie awansował do II serii konkursu skoków w Zakopanem. Skok dało mu zaledwie 38. pozycję.
. - Co się stało? - pytali zszokowani kibice.
"Nie zwalam na warunki, to był mój błąd" - mówił Kamil Stoch
"Kamil Stoch nie miał żadnych szans. Wszystko przez wiatr, jaki wówczas szalał na skoczni" - ocenił Stefan Horngacher, trener kadry polskich skoczków narciarskich

Krok od życiowego sukcesu w Zakopanem był za to Stefan Hula, który prowadził po pierwszej serii, ale w finale spadł z podium i skończył na czwartej pozycji. Zabrakło 0,3 pkt od trzeciego miejsca.
– Mówiłem Adamowi Małyszowi przed skokiem Stefana, że on to wygra! Szkoda, że nie wyszło, bo zasłużył – chwalił później kolegę Maciej Kot.
Małysz bardzo przeżywał szansę, przed którą stanął Hula. – Czwarte miejsce jest najgorsze w tej sytuacji. Wiem, że to jego życiowy sukces, ale jednocześnie nie może go to tak całkiem cieszyć. Powiedziałem mu: „Co się odwlecze, to nie uciecze” – tłumaczył później Małysz.ONETSPORT/SPORTOWEFAKTY/PRZEGLĄDSPORTOWY/AG
Tagi: Kamil_Stoch, Dawid_Kubacki, Stefan_Hula, Maciej_Kot, Puchar_Świata, Zakopany,
× Z ostatniej chwili! Nauczyciele informują - Proszę poszukać sobie opiekunki UWAGA! Nadciąga Marielou! Konferencja prasowa pod hasłem: „ZWIĄZKOWE VOTUM NIEUFNOŚCI DLA MINISTER ZALEWSKIEJ”
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top