Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Wtorek, 31 marca 2020
Wybierz miasto na mapie
Za mandat zapłacisz kartą w radiowozie!
Data dodania: 2018-01-30 15:03:37
Za mandat zapłacisz kartą w radiowozie!
Za mandat zapłacisz kartą w radiowozie! Za mandat zapłacisz kartą w radiowozie!
Źródło zdjęcia: policja.pl
Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński poinformował, że patrole ruchu drogowego dysponują już 1650 urządzeniami z dwóch tysięcy terminali płatniczych, które trafią do policji. Ma to ułatwić opłacanie mandatów.
.

Od 1 lutego 2018 roku policjanci Wydziału Ruchu Drogowego będą wyposażeni w terminale płatnicze. Dzięki temu będzie można zapłacić mandat bezpośrednio podczas kontroli, nie trzeba będzie już robić przelewów, to również spore ułatwienie dla obcokrajowców.

W związku z nowelizacją Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia już od 1 lutego 2018 roku będzie można uiścić mandat bezpośrednio podczas kontroli.

Przypominamy że oprócz nowej formy uiszczenia mandatu karnego , ukarani nadal do dyspozycji mają możliwość opłacenia mandatu w tradycyjny sposób: przelewem lub wpłatą gotówkową na poczcie na konto wskazanego Urzędu Skarbowego.

policja / ES
Tagi: mandat zapłacisz kartą, terminale, policja
Najczęściej czytane
× Z ostatniej chwili! Czy nadeszła zmiana systemu polityczno-ekonomicznego na ziemi? Z ostatniej chwili. Poszukiwany Michał 22-latka i jej dziecko odnalezione
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top