Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Sobota, 23 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Ten mecz jest dla nas jak finał.. Liga Mistrzów: PGE Skra podejmuje Lokomotiw Nowosybirsk
Data dodania: 2018-02-13 09:24:03
Ten mecz jest dla nas jak finał.. Liga Mistrzów: PGE Skra podejmuje Lokomotiw Nowosybirsk
Źródło zdjęcia: INFO BAI
Po dwóch zwycięstwach nad Dynamem Moskwa przed siatkarzami PGE Skry Bełchatów kolejne starcie z rosyjskim gigantem.

W 5. kolejce Ligi Mistrzów wicemistrzowie Polski podejmą lidera grupy C Lokomotiw Nowosybirsk. Spotkanie, mimo że rywal jest bardzo atrakcyjny, wyjątkowo odbędzie się w Bełchatowie.
. – Atlas Arena w tym terminie jest niestety zajęta, a przekładanie meczu nie miało sensu, bo mamy bardzo napięty grafik – tłumaczy prezes bełchatowskiego klubu Konrad Piechocki.

- Ten mecz jest dla nas jak finał, kolejny w ostatnim czasie - to najczęściej wypowiadane zdanie w PGE Skrze, która już dziś zmierzy się z Lokomitiwem Nowosybirsk. Stawką jest awans z grupy Ligi Mistrzów.

Do drugiej rundy awansują po dwie drużyny z pięciu grup oraz dwie z trzecich miejsc z najlepszym bilansem. Powstanie sześć par, później zwycięzcy stworzą trzy pary, których triumfatorzy awansują do Final Four. Gra się mecz i rewanż, przy remisie 1-1 będzie złoty set. Czwarte miejsce w finale zajmie gospodarz - Atlas Arena byłaby idealna.

Przegląd Sportowy/ Skra Bełchatów/ AG
Tagi: PGE_Skra_Bełchatów, Liga_Mistrzów, siatkówka,
Najczęściej czytane
× Z ostatniej chwili! Gminy mogą ubiegać się o granty na szkolenia z podnoszenia kompetencji cyfrowych Jubileusz 30-lecia Ceramiki Paradyż Nagroda IPN „Kustosz Pamięci Narodowej”
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top