Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Piątek, 14 grudnia 2018
Wybierz miasto na mapie
Robert Lewandowski spełni swoje marzenie?
Data dodania: 2018-02-23 14:09:49
Robert Lewandowski spełni swoje marzenie?
Źródło zdjęcia: Faceook Robert Lewandowski
Robert Lewandowski (30 l.) podpisał umowę z Pinim Zahavim (75 l.). Czołowy agent piłkarski świata ma pomóc Polakowi spełnić marzenie, jakim jest gra w Realu Madryt.

Zahavi rozmawiał już z „Królewskimi”, którzy za kapitana reprezentacji Polski są gotowi zapłacić 150 milionów euro.
. Decyzja o zmianie menedżera z Cezarego Kucharskiego (46 l.) na któregoś z największych w piłkarskim świecie kiełkowała w głowie „Lewego” od dłuższego czasu.

Rozmowy z chętnymi do przejęcia jego sportowych interesów zaczęły się na początku roku. Na stole pojawiły się oferty od największych graczy na rynku: Zahaviego, Jorge Mendesa (52 l.) i Mino Raioli (51 l.). Obóz Lewandowskiego postawił na prominentnego Izraelczyka, który ma świetną opinię i doskonale dogaduje się z szefami największych klubów świata.

To właśnie on był jednym z najważniejszych graczy przy transferze Neymara z Barcelony do PSG , co było jednym z elementów przemawiających za tym, aby przyszłość Lewandowskiego powierzyć właśnie jemu.

Zahavi już rozmawiał w Madrycie z szefami Realu i sprawa jest jasna. Mistrzowie Hiszpanii są w stanie zaoferować za polskiego napastnika 150 milionów euro

ONET SPORT/AG
Tagi: Robert Lewandowski, Real Madryt, transfer
× Z ostatniej chwili! Nauczyciele informują - Proszę poszukać sobie opiekunki UWAGA! Nadciąga Marielou! Konferencja prasowa pod hasłem: „ZWIĄZKOWE VOTUM NIEUFNOŚCI DLA MINISTER ZALEWSKIEJ”
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top