Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Czwartek, 23 maja 2019
Wybierz miasto na mapie
ATMASFERA GOLEC uORKIESTRA - koncert w łódzkiej Atlas Arenie
Data dodania: 2018-04-26 09:56:48
ATMASFERA GOLEC uORKIESTRA - koncert w łódzkiej Atlas Arenie
Źródło zdjęcia: ATMA
20 lat minęło? W przypadku Golec uOrkierstry prawie niemożliwe! A jednak!

Właśnie w 1998 roku powstał jeden z najbardziej charakterystycznych, rozpoznawalnych i przebojowych polskich zespołów. Choć ich droga na szczyt na samym początku nie była łatwa – jury festiwalu opolskiego nie poznało się na „Ścierniscu”, a rozgłośnie radiowe z rezerwą podeszły do „Lornetki” – to dziś stanowią o sile polskiej muzyki pop w odcieniach folku, jazzu czy rock and rolla.

Siłą napędową i trzonem zespołu są bracia Łukasz i Paweł, którzy nadają ton całej orkiestrze, piszą, śpiewają, komponują i dbają o markę Golec uOrkiestra.
.To oni sprawili, że tradycyjna muzyka góralska tak wspaniale połączyła się z muzyką pop. Bracia przetarli szlak i stworzyli warunki dla całego folk-popowego nurtu, który opanował polskie listy przebojów na początku XXI wieku.

Z okazji jubileuszu 20-lecia zespołu już w najbliższą niedziele tj. 29.04.2018 zespół zaprasza na koncert w łódzkiej Atlas Arenie o godzinie 18:00

Bilety dostępne na stronie : http://www.atma.com.pl/bilety,i16.html

makis.pl/Anna Szymczak

źródło informacji: ATMA
Tagi: ATMASFERA GOLEC uORKIESTRA, koncert, Atlas Arena
Najczęściej czytane
× Z ostatniej chwili! Z ostatniej chwili. Poszukiwany Michał 22-latka i jej dziecko odnalezione Poszukiwana Iwona P. z 1,5 roczną córeczką
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top