Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Czwartek, 23 maja 2019
Wybierz miasto na mapie
Kolejne tajemnicze samobójstwo w Hurghadzie
Data dodania: 2018-06-11 12:26:29
Kolejne tajemnicze samobójstwo w Hurghadzie
Kolejne tajemnicze samobójstwo w Hurghadzie Kolejne tajemnicze samobójstwo w Hurghadzie Kolejne tajemnicze samobójstwo w Hurghadzie
Źródło zdjęcia: Facebook hurghada24.pl/Facebooksledczy24.pl
W sobotę 09 czerwca w Hurghadzie, rzekomo popełnił samobójstwo 20 latek z Polski.

Według pierwszych informacji stało się to w pokoju hotelowym, jednak potem zweryfikowano informację i okazało się, że było to na terenie budowy znajdującej się tuż obok hotelu.
Ostatni raz był widziany podczas kolacji. Około godziny 19.00 wyszedł z hotelu Hawaii Le Jardin, do którego już nie powrócił.

Marcin Mizera spędzał wakacje ze swoją dziewczyną w Egipcie w mieście Hurghada.
.

Od kilku dni 20-latek narzekał na złe samopoczucie, nie jadł i miał problemy z koncentracją. Zachowywał się bardzo nienaturalnie. Wcześniej odwiedził szpital, w którym powiedział lekarzom, że „słyszy głosy”. Był odwodniony i miał bardzo niski poziom cukru w organizmie.
Młody mężczyzna był zawodowym kierowcą i jeździł po całej Europie a miejscowy lekarz stwierdził, że jest on chory psychicznie.

Obecnie w Hurghadzie prowadzone jest postępowanie prokuratorskie w tej sprawie.

W zeszłym roku, 30 kwietnia również w Hurghadzie w dziwnych okolicznościach zginęła młoda Polka. Magdalena Żuk też rzekomo była w złym stanie psychicznym a spowodu "złego stanu zdrowia" nie wpuszczono Ją na pokład samolotu powrotnego do Polski.

W jej przypadku też lekarz stwierdził chorobę psychiczną.

Pewne jest, że obydwie sprawy są tajemnicze, dziwne i podobne.

Hurghada to miasto we wschodnim Egipcie na wybrzeżu Morza Czerwonego, jeden z największych w Egipcie ośrodków turystycznych o znaczeniu międzynarodowym.
Czy jednak młodzi Polacy po tych wydarzeniach przestaną tak ochoczo wyjeżdżać na wakację do Egiptu i skierują swoje zaineresowanie na nasz kraj lub inne miejsce na świecie, mniej narażone na takie wypadki?

GW

źródło: Facebook hurghada24.pl/Facebooksledczy24.pl
Tagi: tajemnicze, samobójstwo, w Hurghadzie, Polak, Polka, Egipt, hotel
Najczęściej czytane
× Z ostatniej chwili! Z ostatniej chwili. Poszukiwany Michał 22-latka i jej dziecko odnalezione Poszukiwana Iwona P. z 1,5 roczną córeczką
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top