Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Sobota, 23 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Kształt Wody w bezpłatnym kinie pod chmurką w Wola Parku
Data dodania: 2018-08-08 11:57:34
Kształt Wody w bezpłatnym kinie pod chmurką w Wola Parku
Źródło zdjęcia: Beyond Public Relations | Eurocentrum Office Complex
Film „Kształt Wody” reż. Guillermo del Toro to baśń dla dorosłych, której akcja rozgrywa się u szczytu zimnej wojny, w Stanach Zjednoczonych około roku 1962. Główne bohaterki dowiadują się o prowadzonym tajnym eksperymencie, który zaważyć może na przyszłych losach świata.
. Co może się stać? Jak potoczą się wydarzenia? Dowiedzą się wszyscy uczestnicy Filmowej Stolicy Lata 2018, którzy w najbliższy czwartek przyjdą do Parku Ulricha w Wola Parku.

Filmowe Ogrody w Wola Parku to doskonała okazja, by spędzić miło czas na świeżym powietrzu i bezpłatnie obejrzeć ciekawe produkcje w wyjątkowej atmosferze.

Filmowe Ogrody działają w ramach Wola Park Summer Camp, czyli wielkiej strefy rozrywki, sportu i relaksu, która także znajduje się w Parku Ulricha. Do końca wakacji odbędą się tu jeszcze 3 projekcje filmów „Rejs”, „Sól ziemi” i „Milczenie” - w każdy czwartek sierpnia o godz. 21:15.

Beyond Public Relations | Eurocentrum Office Complex
Tagi: kształt wody, Warszawa, kino pod chmurką
Najczęściej czytane
× Z ostatniej chwili! Gminy mogą ubiegać się o granty na szkolenia z podnoszenia kompetencji cyfrowych Jubileusz 30-lecia Ceramiki Paradyż Nagroda IPN „Kustosz Pamięci Narodowej”
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top