Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Wtorek, 31 marca 2020
Wybierz miasto na mapie
Lime pants & roses
Data dodania: 2014-05-06 22:09:11

Szczęśliwy człowiek nie martwi się o przyszłość. Dlaczego? Ponieważ nie musi. Dla niego liczy się tu i teraz. Każda chwila, każdy odwzajemniony uśmiech, życzliwość i każdy promień słońca, które przepełniają go i sprawiają, że wizja przyszłości jest po prostu naturalną, optymistyczną wizją. Szczęśliwy człowiek nie dopuszcza do siebie myśli, że mogłoby być inaczej, a nawet w ogóle się nad tym nie zastanawia.

Czy szczęście naprawdę jest szczęściem? A może tylko zwykłym zaślepieniem...

.?

Wiosną wszystko budzi się do życia. Hmm... to prawie tak jak ja. Budzę się wreszcie z tego szarego koszmaru i mimo, że jeszcze przez moment pragnę wtulić się w poduszkę, nakryć głowę kołdrą i dalej toksycznie śnić, to leniwie się podnoszę i nieśmiało stawiam stopy na podłodze. Zaczynam czuć pod nimi grunt, który z czasem zdaje się być bardzo stabilny. Wstaję i na przekór dotychczasowym szarościom, ubieram się w kolory. Spodnie w kolorze neonowym, bluza w piękne róże, a do tego delikatne dodatki. Całość tak ładnie wygląda na tle soczystej zieleni. Nie ma tu już miejsca na czerń czy szarość.

Wracam do życia. Budzę się z koszmaru z przeświadczeniem, że już nigdy nie wróci i taka kolorowa, wreszcie stawiam pierwsze kroki.

http://dzastalandia.blogspot.com/AJ


Tagi: ażurowa torba, bluza z printem, czym jest szczęście?, dżastalandia, gold chain, lime, limonkowe, neon pants, neonowe spodnie, nude bag, nude heels, przemyślenia, sweatshirt, łódzka blogerka
Najczęściej czytane
× Z ostatniej chwili! Czy nadeszła zmiana systemu polityczno-ekonomicznego na ziemi? Z ostatniej chwili. Poszukiwany Michał 22-latka i jej dziecko odnalezione
CZYTAJ WIĘCEJ
go to top